400 TL ve üzeri KARGO BEDAVA!
Sepeti Gizle
Toplam: 0,00 TL
Alışverişi Tamamla

Güvenli Alışveriş

TÜKETİCİ HAKLARI

Online Alışverişlerde Önemli Güvenlik Unsurları:
Sanılanın aksine, kullanıcıların kredi kartı bilgileri çoğu zaman internet üzerinden yapılan alışverişlerde değil fiziki ortamlarda çalınmaktadır. Bu nedenle kredi kartınızı günlük hayatta kullanırken dikkatli olun, kredi kartı numaranızı, son kullanma tarihini ve CVV(Güvenlik numarası) numarasını başkalarına vermeyin. 

nezahatsahin.com.tr’da Haklarım
nezahatsahin.com.tr,  tüketici haklarını korumayı en öncelikli kuralları arasında tutmaktadır. Bu anlamda, nezahatsahin.com.tr alışverişleriniz sırasında yaşadığınız ürün ve servis kaynaklı her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. 

Veritabanında kesinlikle kredi kart bilgilerinizin tamamı saklanmamaktadır. Kredi kart bilgilerinizin güvenliği sebebi ile sipariş işlemleri sırasında 256 Bit SSL şifreleme sistemi ile korunan güvenli alanı içinde hareket etmektesiniz. 

256 Bit SSL şifreleme sistemi uluslararası bir standarttır. Güvenli sayfalarda olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken önemli unsurlar bulunmaktadır. Browser'ınızın (Tarayıcınız ) altında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Güvenli sayfalarda adres çubuğunda http://, https:// olarak değişir ve bu güvenli sayfalarda olduğunuzu ifade eder.

KREDİ KART BİLGİLERİM SİSTEMİNİZDE TUTULUYOR MU?

Kredi kart bilgilerinizin tamamı sistemlerimizde kesinlikle tutulmamaktadır. nezahatsahin.com.tr hiçbir zaman kredi kart numaranızı ve diğer bilgilerinin tamamını saklamaz, kayıt etmez ve hiçbir şekilde sormaz. Her sipariş oluşturma işlemi aşamasında, kart bilgilerinizi yeniden girmenizi istememizin sebebi bu yüzdendir.